Automatyczna parasolka Xiaomi oświetli drogę i ochroni przed słońcem

Należąca do Xiaomi firma 90-Points zaprezentowała najnowszy gadżet, który ułatwi wieczorne powroty z pracy w deszczu. To automatyczna parasolka z wbudowaną latarką LED.

Każdy kto musiał choć raz wracać z pracy nocą, w czasie deszczu i w niezbyt ciekawej okolicy doskonale wie, że nie jest to łatwe. Wyboiste chodniki potrafią być prawdziwym polem minowym. A jeśli nie są wystarczającego oświetlone, to taki spacer może skończyć się upadkiem i poważnymi obrażeniami.

Na szczęście chińskie firmy potrafią rozwiązać każdy problem, w tym także nocnych powrotów do domu po słabo oświetlonych chodnikach. Należąca do Xiaomi marka 90-Points zaprezentowała właśnie swój najnowszy gadżet, który może być w takich sytuacjach niezwykle pomocny.

Jest to w pełni automatyczna parasolka, która przyda się zarówno na deszcz oraz słoneczne dni. Ma odporną na wilgoć konstrukcję, a jej tkanina pozwala również na chłodzenie somatosensoryczne w zakresie 3-7 stopni. Oprócz automatycznego otwierania i zamykania, oferuje także jasną lampę LED umieszczoną w rękojeści, która oświetla nam drogę.

automatyczna parasolka

Zaletą jest także odwrotne składanie, które znacznie ułatwia przechowywanie mokrej parasolki. Innymi słowy, mokra część składa się do wewnątrz, natomiast sucha pozostaje na zewnątrz. Dodatkowym plusem jest tkanina o wysokiej gęstości o właściwościach odpychających wilgoć, dzięki której parasol bardzo szybko wysycha po spacerze w deszczu. Tkaninę wyposażono ponadto w specjalną powłokę chroniącą przed promieniami UV oraz izolującymi od gorąca.

automatyczna parasolka

Wytrzymałość sprzętu gwarantuje konstrukcja wykonana z włókna szklanego, a dodatkowo wyposażono ją w blokadę uniemożliwiającą przypadkowe otwarcie. Całość zasila bateria o pojemności 120mAh.

Parasol można nabyć na platformie Xiaomi Youpin w przeliczeniu za około 50 zł.

Źródło

You may also like...