Hisense L5F Laser Cinema – domowe kino w jakości 4K

Marka Hisense pokazała najnowszy laserowy projektor do kina domowego. Model Hisense L5F Laser Cinema oferuje 120″ przekątną obrazu oraz rozdzielczość 4K.

Ponowne zamknięcie kin musiało z pewnością zmartwić fanów hollywoodzkich produkcji, którzy nastawili się na oglądanie nowości. Na szczęście mając odpowiednio gruby portfel można sobie zorganizować kino we własnym domu, a umożliwi to laserowy projektor Hisense L5F Laser Cinema.

Najnowszy produkt marki Hisense to projektor laserowy tzw., krótkiego rzutu, który nie wymaga dużej ilości miejsca. Można go ustawić praktycznie pod samą ścianą, więc idealnie nadaje się także do niezbyt obszernych mieszkań, a maksymalne może prezentować obraz o przekątnej 120″. Wystarczy mu jedynie 35 cm i już możemy cieszyć się seansem. Dodatkowo producent dodaje w zestawie 120″ ekran zaprojektowany w taki sposób, aby nie odbijał światła otoczenia.

Żródłem światła jest tu niebieski laser gwarantujący jasność na poziomie 2700 lumenów oraz wyświetlający ponad miliard kolorów. Dzięki temu możemy oglądać filmy bez konieczności zaciemniania pomieszczenia, ciesząc się wysokiej jakości obrazem o naturalnych kolorach.

Hisense L5F Laser Cinema

Sprzęt ma pokrycie 83% gamutu kolorów DCI-P3 i wspiera HDR10 oraz HLG. Natomiast technologie DMD oraz MEMC dbają o płynność prezentowanego obrazu, eliminując jego smużenie. Nie musimy też posiadać własnego zestawu audio, gdyż projektor ma wbudowane 30 W głośniki.

Zainstalowany w urządzeniu system Android TV, gwarantuje dostęp do szerokiej gamy aplikacji rozrywkowych. Możemy więc w pełni korzystać z takich serwisów jak Netflix i Hulu, oglądając oferowane tam seriale oraz filmy. Natomiast wygodę sterowania wszystkimi funkcjami projektora gwarantuje pilot zdalnego sterowania z wbudowanym mikrofonem umożliwiający korzystanie z Asystenta Google.

Hisense L5F Laser Cinema

Jak wspomniałem na początku, urządzenie kina domowego z projektorem Hisense L5F Laser Cinema, nie będzie tanie. Sprzęt wyceniono bowiem na 5 tys. dolarów.

Źródło

You may also like...