Mutewatch w specjalnej edycji

Jednym z najpopularniejszych zegarków na rynku, należącym do segmentu nietypowych chronografów, jest Mutewatch. Do sprzedaży wchodzi właśnie jego specjalna edycja.

Mutewatch Svart, jest wspólnym dziełem artysty Jespera Nyrena, firmy Mutewatch oraz firmy Svart, produkującej zegarki dla osób wymagających nowoczesnej technologii z bardzo prostym wzornictwem.Ten zegarek, gdy na niego nie patrzymy, pełni rolę nowoczesnej, nieco awangardowej bransolety. Jednak gdy dotkniemy dotykowego, pojemnościowego ekranu, lub przekręcimy nadgarstek w odpowiedni sposób, ożywa wyświetlacz ze 100 Hz częstotliwością odświeżania. Taki system działania jest bardzo pomysłowy, ponieważ oszczędza energię.

Gdy ekran ożyje, wówczas mamy dostęp do zegara, budzika, lub stopera. Stoper oraz budzik, nie wydają żadnego dźwięku (stąd właśnie nazwa zegarka), lecz powiadamiają użytkownika wibracjami, których poziom, dzięki wbudowanym sensorom jest automatycznie dopasowywany w zależności od potrzeb. Mutewatch Svart jest wodoszczelny do głębokości 100 metrów, a dzięki czujnikom światła, poziom jasności ekranu, jest automatycznie dostosowywany do panujących warunków. Bateria wbudowana w zegarek starcza na około 3-4 dni działania, a jej ładowanie z portu USB, zajmuje około 2 godziny.

Ten specjalny model zegarka kosztuje 299 dolarów.

Źródło: Mutewatch.com

You may also like...