MWC Shanghai: Samsung pokazał podwójny aparat

Podczas rozpoczętych targów telekomunikacyjnych MWC Shanghai 2017, Samung pokazał podwójny moduł aparatu w technologii ISOCELL

.

Od pewnego czasu Samsung przymierza się do wyposażenia swych smartfonów w podwójny tylny aparat fotograficzny. Nie udało się zainstalować go w Galaxy S8, ale na pewno pojawi się w modelu Galaxy Note 8.

Tym bardziej że, osprzęt jest już gotowy. W Chinach rozpoczęły się dziś targi telekomunikacyjne MWC Shanghai 2017, na których pojawił się również Samsung. Koreański koncern zaprezentował nowy sensor obrazu w technologii ISOCELL, którą po raz pierwszy pokazał w 2013 roku.

Sensor zainstalowano w nowym modelu podwójnego aparatu fotograficznego, wyposażonego w dwie matryce 13 Mpix z przesłoną f/2.0. Samsung twierdzi, że aparat pozwoli wykonywać smartfonem doskonałej jakości zdjęcia, nawet przy słabym oświetleniu.

Wprawdzie nie ma jeszcze pewności, że nadchodzący Galaxy Note 8 posiadać będzie podwójny aparat, ale jest to całkiem prawdopodobne. Szczególnie że, jak widać aparat jest już niemal gotowy.

MWC Shanghai

Źródło: Samsung.com

You may also like...