Klasyczny myPhone Flip 4 dostępny w Biedronce

myPhone wprowadziła kolejny produkt do oferty Biedronki. Tym razem jest to klasyczny telefon komórkowy myPhone Flip 4, dostępny w cenie 99 zł.

Odwiedzając Biedronkę w celu kupienia chleba lub mleka, możemy zajrzeć na stoisko z elektroniką, gdzie znajdziemy kolejny produkt wrocławskiej firmy myPhone. W ofercie sieci pojawił się bowiem telefon komórkowy.

myPhone Flip 4 to klasyczny telefon komórkowy z funkcjonalną klapką, który nigdy nie wyszedł z mody. Jego stylistyka nawiązuje do bestsellerów kategorii i świetnie sprawdza się u osób ceniących telefon przede wszystkim ze względu na jego główne przeznaczenie. Jest nim oczywiście nawiązywanie połączeń i wysyłanie sms-ów. Model wyróżniają prosta i wygodna obsługa, elegancki design, oraz poręczne kształty, co dodatkowo czyni z niego ciekawe rozwiązanie dla wszystkich.

Uwagę przykuwa zewnętrzny panel z ikonami notyfikacji. Wystarczy tylko jeden rzut oka na telefon, aby dowiedzieć się o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu oraz poziomie naładowania baterii.

Wygodna obsługa i spora bateria

Budowa klapki sprawia, że model jest nie tylko oryginalny i atrakcyjny wizualnie, lecz stanowi też funkcjonalny dodatek. Po pierwsze chroni ekran, a po drugie, dzięki zamknięciu/otwarciu pozwala na błyskawiczne rozpoczęcie i kończenie połączeń. Zastosowany ekran jest kolorowy i duży (2,4 cala), w efekcie czego gwarantuje bardzo dobrą czytelność i wygodne użytkowanie. To wraz z łatwym, obrazkowym menu sprawia, że korzystanie z telefonu to czysta przyjemność.

Do tego łatwo wybrać pożądane opcje, odnaleźć się we wszystkich funkcjach telefonu i skorzystać z jego wielu możliwości.

myPhone Flip 4 jest wyposażony również w programowalny przycisk SOS zapewniający nawiązanie szybkiego kontaktu z wybraną osobą, w razie zagrożenia, bądź trudnej sytuacji. Teraz dzięki klawiszowi można nawiązać połączenie telefoniczne lub wysłać sms już za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto telefon posiada funkcję DualSIM, dzięki której można jednocześnie korzystać z dwóch kart obsługując zarówno numer służbowy, jak i prywatny co jest niezwykle wygodne. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia podłączenie zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego, natomiast aparat VGA robienie zdjęć i zapamiętywanie najważniejszych sytuacji z życia. Z kolei niezależny slot dla karty pamięci microSD do 16 GB, pozwala na obsługę dodatkowego nośnika, na którym można przechować jeszcze więcej danych.

myPhone Flip 4 ma wyjmowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh, zapewniający długi czas pracy telefonu, bez konieczności codziennego ładowania. Telefon posiada certyfikat jakości wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV, która zbadała go pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności. Model dostępny jest w dwóch kolorach niebieskim i czerwonym.

myPhone Flip 4 dostępny jest w cenie 99 złotych w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 19 lipca do 1 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

myPhone Flip 4

Źródło: Myphone.pl

You may also like...