myPhone Flip 4 elegancki telefon w ofercie Biedronki

Znana polska sieć sklepów, wprowadziła do swej oferty najnowszy model telefonu wrocławskiej firmy myPhone. Model myPhone Flip 4 oferowany jest w przystępnej cenie 111 zł.

myPhone Flip 4 to klasyczny telefon komórkowy z funkcjonalną klapką, które wbrew pozorom nadal są dość popularne, szczególnie na rynkach azjatyckich Modele ten świetnie sprawdza się u osób ceniących telefon przede wszystkim ze względu na jego główne przeznaczenie. To znaczy nawiązywanie połączeń i wysyłanie wiadomości tekstowych

Sprzęt wyróżnia elegancki design oraz prostota obsługi. Uwagę przykuwa zewnętrzny panel z ikonami powiadomień. Wystarczy tylko spojrzeć na telefon, by dowiedzieć się o otrzymanym SMS’ie, nieodebranym połączeniu oraz poziomie naładowania baterii. Budowa klapki sprawia, że model jest nie tylko oryginalny i atrakcyjny wizualnie. Chroni ona ekran, ale przy jej pomocy możemy także odbierać oraz kończyć połączenia.

W sprzęcie zastosowano spory, w pełni kolorowy ekran 2,4″, który gwarantuje bardzo dobrą czytelność i wygodne użytkowanie. A dzięki obrazkowemu menu jego obsługa jest bardzo prosta. Do tego łatwo wybrać pożądane opcje, odnaleźć się we wszystkich funkcjach telefonu i skorzystać z jego wielu możliwości.

myPhone Flip 4 jest wyposażony również w programowalny przycisk SOS. Umożliwia on nawiązanie szybkiego kontaktu z wybraną osobą, w razie zagrożenia, bądź trudnej sytuacji. Teraz dzięki klawiszowi można nawiązać połączenie telefoniczne lub wysłać SMS już za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto telefon posiada funkcję DualSIM, dzięki której można jednocześnie korzystać z dwóch kart obsługując zarówno numer służbowy, jak i prywatny co jest niezwykle wygodne.

Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia z kolei podłączenie zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego, a aparat VGA robienie zdjęć i zapamiętywanie najważniejszych sytuacji z życia. Z kolei niezależny slot dla karty pamięci microSD do 32 GB, pozwala na obsługę dodatkowego nośnika, na którym można przechować jeszcze więcej danych.

myPhone Flip 4 ma wyjmowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh, zapewniający długi czas pracy telefonu, bez konieczności codziennego ładowania.

myPhone Flip 4 dostępny jest w cenie 111 złotych w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka do 21 marca br. lub do wyczerpania zapasów. Model dostępny jest w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym. Więcej na temat urządzenia marki myPhone na stronie www.myphone.pl.

myPhone Flip 4

Źródło: Myphone.pl

You may also like...

4 komentarze

 1. Arkam pisze:

  Moja mama używa Flip 3 i jest bardzo zadowolona, ma sentyment do modeli z klapką 😛

 2. Hipp pisze:

  te telefony wbrew pozorom bardzo dobrze się sprzedaję, nie każdy lubi smartfony

 3. Lokos pisze:

  Kto czego potrzebuje, na pewno do dzwonienia są bardzo wygodne

 4. herk pisze:

  i można trzasnąć słuchawką 😀