Nadchodzą oficjalne zestawy klocków Lego Overwatch

Jedna z najbardziej znanych gier Blizzarda jaką jest Overwatch, już wkrótce może znacznie zyskać na popularności. Activision Blizzard zapowiada bowiem zupełnie nowe produkty związane z tą marką, wśród których znajdą się m.in., klocki Lego.

Przez lata Activision Blizzard nieszczególnie interesował się rynkiem strzelanek, aż do momentu pojawienia się w sprzedaży gry Overwatch. Okazało się, że strzelanka z kreskówkową oprawą graficzną oraz kilkudziesięcioma zróżnicowanymi bohaterami, stała się prawdziwym hitem.

Wydawca pracuje więc nad nowymi pomysłami, dzięki którym gra przyniesie mu jeszcze większe zyski. Firma szuka właśnie partnerów, którzy byliby zainteresowani wprowadzeniem na rynek nowych produktów nawiązujących do tej gry. I to nie tylko do niej, gdyż firma chce udostępnić licencję na takie marki jak World of Warcraft, Call of Duty, a nawet Spyro.

Wkrótce na sklepowych półkach pojawi się więc szeroki asortyment zestawów LEGO, w których znajdziemy bohaterów tej znanej strzelanki. W planach są także pistolety na piankowe pociski, a także t-shirty z wizerunkami dostępnych postaci. Na razie to tylko zapowiedź nowych produktów, ale nie wiadomo kiedy można się ich spodziewać w sklepach. Miejmy jednak nadzieję, że producent niedługo ujawni więcej szczegółów na ten temat. Jeśli natomiast chcielibyście posiadać grę o której mowa, to zakupicie ją na tej stronie.

Overwatch

Źródło: Businesswire.com

You may also like...