Najbardziej niezwykły kran wraz z suszarką

Firma Dyson, to producent zaawansowanych urządzeń czyszczących, grzewczych oraz wyposażenia łazienek. Jej produkty nie są może szczególnie popularne w naszym kraju, ale zawsze znajdziemy w nich najnowszą technologię. Jednym z nowych produktów jest Airblade.

Najświeższym dziełem Dysina jest Airblade. Jest to specjalny kran do łazienki, zintegrowany z suszarką do rąk. Zdaniem producenta proces osuszania dłoni trwa zaledwie 12 sekund i jest niezwykle higieniczny. Koszty użycia takiej suszarki są znikome. A ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych suszarek, które zawsze instalowane są poza umywalką, nie musimy martwić się mokrą podłogą.

W wynalazku zainstalowano najnowszy silniczek o mocy 1600 W. W ciągu zaledwie jednej sekundy jest w stanie wydmuchać 30 litrów powietrza, przepychając je przez filtr HEPA z prędkością niemal 600 km/h. Krótko mówiąc ten zaawansowany kran pozwoli nam zachować łazienkę w czystości oraz zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Rozwiązanie to idealnie nadaje się nie tylko do instalowania w biurach. Ale będzie też przydatne także w naszym prywatnym mieszkaniu.

Airblade

Źródło: Dysonairblade.co.uk

You may also like...