Najnowsze telewizory Hisense 4K są naszpikowane technologią

Chińska firma Hisense zaprezentowała nową linię telewizorów ULED. Produkty obsługują Alexę, Asystenta Google, mają HDR oraz system Android TV.

Wejście na rynek telewizorów chińskich firm spowodowało znaczny spadek cen nowoczesnych odbiorników. Dzięki azjatyckiej konkurencji, modele z dużymi ekranami 4K możemy już kupić za bardzo przyzwoite pieniądze, otrzymując sprzęt z nowoczesnym wyposażeniem.

Jednym z producentów, którego sprzętowi warto się przyjrzeć jest chińska marka Hisense. Producent właśnie zaprezentował nową linię odbiorników na ten rok, w której znajduje się kilka bardzo atrakcyjnych modeli. Ich ceny zaczynają się od 400 dolarów, a kończą na 1000 dolarów za największy model o przekątnej aż 65-cali. Każdy z nich ma na pokładzie nowoczesne technologie, w postaci asystentów Alexa i Asystent Google, obsługę HDR, funkcję local dimming i wiele innych.

Hisense

W nowej serii znajdziemy m.in., modele Hisense H8F Series Smart 4K UHD TV i H9F Series Smart 4K UHD TV. Pierwszy oferowany jest w wersjach 50, 55 i 65″, a kosztuje 400, 500 i 700 dolarów. Drugi z modeli dostępny jest tylko w wersjach 55 i 65″, a ich ceny wynoszą odpowiednio 700 i 1000 dolarów.

Model H8F posiada 90-procentowe pokrycie palety barw DCI-P3 oraz 60 stref lokalnego przyciemniania pikseli. Jest też wsparcie dla funkcji HDR10 i Dolby Vision. Oprócz asystentów mamy także technologię audio dvx-tv oraz szybki procesor obrazu. Model H9F oferuje szerokie kąty widzenia, 130 stref przyciemniania oraz 100 procentowe pokrycie palety DCI-P3. Telewizor ma ponadto technologię Quantum Dot, a jego panel ma częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Hisense

Hisense H8F jest już dostępny m.in., na Amazonie. Model H9F w sprzedaży pojawi się natomiast dopiero w przyszłym miesiącu.

Źródło: Hisense-usa.com

You may also like...