Największy na świecie Xbox Series X waży ponad 100 kg i jest większy od gracza

Jeden z inżynierów zbudował największy na świecie Xbox Series X. Konsola ma ponad 2 m wysokości, waży 112 kg i ciężko zmieścić go w mieszkaniu.

Kilka dni temu zaprezentowałem prawdopodobnie najmniejszą na świecie konsolę PlayStation 5. Specjalnie zmodyfikowany sprzęt ma tylko 19 mm grubości i prezentuje się rewelacyjnie, a przy tym jest w pełni funkcjonalny.

Pewien inżynier najwyraźniej zainspirował się tą koncepcją, gdyż postanowił stworzyć nietypową wersję konsoli Xbox Series X, dostępnej w tych sklepach. Podążył jednak z zupełnie innym kierunku i zamiast zmniejszyć rozmiary sprzętu, znacznie je powiększył. W ten sposób powstał największy na świecie Xbox Series X.

Jak widać na poniższym zdjęciu, wymiary konsoli są imponujące, gdyż wynoszą 2,08 m x 1,04 m, zaś masa to aż 113,4 kg. Sprzęt jest więc wyższy od stojącego człowieka, a ze względu na jego ciężar i wielkość, raczej ciężko byłoby umieścić go w salonie przed telewizorem.

największy na świecie Xbox Series X

Nie jest to bynajmniej atrapa, gdyż konsola jest w pełni funkcjonalna, więc można na niej normalnie grać i oglądać filmy. W środku znajduje się rzecz jasna prawdziwy Xbox Series X, wzbogacony o kontroler Arduino, który obsługuje gigantyczne przyciski.

Na poniższym wideo możecie zobaczyć jak działa ten gigantyczny sprzęt. Dodam, że inżynier nie stworzył tego projektu dla zabawy. Dzięki niemu trafił do Księgi Rekordów Guinessa.

Źródło

You may also like...