Natec Genesis prezentuje nową klawiaturę dla graczy

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych wprowadził do oferty nowoczesną klawiaturę dla graczy. RX22 to model o niskim profilu klawiszy wykonanych w technologii X-Scissors. Wyposażona w 3 tryby podświetlenia ułatwi graczom obsługę klawiatury o każdej porze dnia.

Natec Genesis RX22 to model klawiatury specjalnie zaprojektowany dla graczy. Do dyspozycji mamy 104 klawisze, które zostały wykonane w technologii X-Scissor. Zastosowanie mechanizmu nożyczek (pod klawiszami) zamiast tradycyjnych membran, zapewnia niemal bezgłośną pracę i precyzję działania, co z kolei przekłada się na wysoki komfort użytkowania.

Urządzenie posiada 3 tryby podświetlenia, które pozwalają bez problemu dostrzec wszystkie klawisze przy słabym oświetleniu lub podczas nocnej sesji gamingowej. Klawiatura komunikuje się z komputerem poprzez kabel o długości 1,6 m i port USB 2.0 o częstotliwości próbkowania 1000 Hz. Dodatkowo przewód został pokryty nylonowym oplotem, co znacznie zwiększa jego trwałość i odporność na uszkodzenia.
RX22 utrzymana w stylistyce gamingowej posiada wszystko to co niezbędne dla gracza. Dobrej jakości materiały oraz solidne wykonanie to atrybuty, które z pewnością docenią fani gier, którzy nie dysponują budżetem kilkuset złotych na nową klawiaturę.

Produkt został wyceniony na 89 zł.

Najważniejsze cechy:

– 3 kolory podświetlenia klawiszy (niebieski, czerwony, fioletowy),
– Niski profil klawiszy wykonanych w technologii X-Scissors ,
– Długi, odporny na uszkodzenia tekstylny przewód,
– Design dla graczy,
– Trwały kabel w tekstylnym oplocie,
– Liczba klawiszy: 104,
– Długość przewodu: 1,6 m,
– Złącze USB 2.0,
– Kolor czarny,
– Wymagania systemowe: Windows 2000/ME/XP/VISTA/7/8.

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...