Wideodzwonek Ring jest gotowy na nadchodzące Halloween

Firma Ring wyposażyła swój popularny wideodzwonek w szybkie odpowiedzi dostosowane tematycznie do nadchodzącego Halloween. Przywita on gości w przerażający sposób.

Halloween to popularne święto, podczas którego wiele osób przystraja swe domy przerażającymi ozdobami. Należąca do Amazonu firma Ring również chce w nim uczestniczyć. Dlatego wyposażyła swój wideodzwonek w szybkie odpowiedzi, specjalnie dostosowane tematycznie do nadchodzącego święta.

Szybkie odpowiedzi to funkcja, która pozwala odtworzyć gościowi stojącemu przed naszym mieszkaniem nagraną wcześniej wiadomość. Taka wiadomość może być bardzo prosta i np., prosić o zostawienie wiadomości, czy też informować kiedy wrócimy do domu.

Dodane właśnie szybkie odpowiedzi są jednak zupełnie inne i dostosowano je klimatem do Halloween. Są wśród nich: “Powiedz nam, co Cię tu sprowadza… albo rzucimy na Ciebie urok!”, “Proszę zostawić paczkę (i wszelkie hokus pokus) na zewnątrz”, albo “Boo! Zostaw nam wiadomość, jeśli się odważysz”, wzbogacone o szatański śmiech.

Producent dodatkowo zaoferował właścicielom dzwonka melodyjki, również dostosowane tematycznie do nachodzącego święta.

wideodzwonek

Źródło

You may also like...