Netflix wprowadza na Androida funkcje znane z iPhone’a i telewizorów

Netflix wzbogaca aplikację na Androida o dwie nowe funkcje, doskonale znane z telewizorów Smart TV oraz iPhone’ów. Są to opcje Play Something, a także Fast Laughs.

Jeśli korzystacie z platformy Netflix na urządzeniach z Androidem, to zapewne zauważyliście dwie nowe funkcje, które właśnie pojawiły się w oficjalnej aplikacji. Firma wzbogaciła ją bowiem o opcje Play Something i Fast Laughs. Wspomniane funkcje są już od pewnego czasu dostępne, choć dotąd nie mogli z nich korzystać użytkownicy platformy Google.

Play Something jest funkcją, która dotychczas była ograniczona wyłącznie do telewizorów Smart TV. Opcja, jak sugeruje nam jej nazwa, powstała dla osób, które mają chwilę wolnego czasu i chcą ją spędzić na obejrzeniu czegoś ciekawego. Nie zamierzają jednak przekopywać się przez spis dostępnych treści. Innymi słowy serwis losowo wybierze nam jakąś produkcję ze swej oferty.

Opcja jest już dostępna, choć trzeba mieć świadomość tego, że dopiero się pojawiła, więc nie do wszystkich krajów jeszcze dotarła. Być może w niektórych państwach trzeba będzie poczekać kilka dni, aż będzie można skorzystać z wymienionych funkcji.

Kolejną nowością jest funkcja Fast Laughs, z której dotąd mogli korzystać użytkownicy sprzętu z iOS. Pod tą nazwa kryje się narzędzie wyświetlające krótki zabawny klip, pochodzący z komediowej biblioteki serwisu. Z nowej opcji użytkownicy Androida mogą już korzystać w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii oraz kilku innych rynkach.

Netflix

Źródło

You may also like...