Netflix daje darmowy dostęp do popularnych seriali

Netflix testuje nową funkcję, która zapewnia każdemu z nas darmowy dostęp do wybranych treści. Nie będziemy nawet musieli zawracać sobie głowy zakładaniem konta.

Netflix jest obecnie największą na świecie platformą streamingową zapewniającą dostęp do treści. Serwis oferuje dostęp nie tylko do znanych filmów i seriali, ale też samodzielnie zajmuje się ich produkcją i ma w swej ofercie wiele ciekawych propozycji.

Nie jest to bynajmniej jedyna dostępna platforma, a walka o klienta w tym sektorze rynku staje się coraz bardziej zacięta. Netflixowi po piętach depcze nie tylko Amazon, ale też Disney czy Apple, więc serwis musi wymyślać coraz nowsze sposoby na przyciągnięcie klientów.

Platforma właśnie przedstawiała swój najnowszy pomysł, który może wzbudzić duże zainteresowanie jej ofertą. Firma zamierza bowiem zapewnić każdemu chętnemu, całkowicie dostęp do popularnych seriali i to bez potrzeby zakładania konta. Każdy może udać się na oficjalną stronę, a następnie wybrać interesujący go film lub serial i obejrzeć go za darmo.

Na liście dostępnych treści, są takie propozycje, jak:

Stranger Things
Murder Mystery
Elite
The Boss Baby: Back in Business
Bird Box
When they See Us
Love Is Blind
The Two Popes
Our Planet
Grace and Frankie

Na razie opcja dostępna jest dla platform Windows, macOS oraz Android. Niestety użytkownicy smartfonów i tabletów z iOS w tej chwili nie mogą z niej korzystać, gdyż ich przeglądarka nie jest wspierana. Możliwe że wkrótce się to zmieni, ale trzeba będzie na to trochę poczekać.

Musicie jednak pamiętać, że korzystając z darmowej oferty trzeba pogodzić się z 30 sekundowymi reklamami, wyświetlanymi pomiędzy każdą produkcją.

Netflix

Źródło

You may also like...