Inteligentny projektor LG zapewni najlepszą jakość obrazu

LG CineBeam 4K UHD to najnowszy projektor koncernu LG, który zapewni kinowe wrażenia we własnym domu. Jego unikalną cechą jest automatyczne dostosowanie jasności do natężenia światła.

Kino zapewnia nam najłatwiejszy dostęp do najnowszych hollywoodzkich produkcji, lecz nie każdy przepada za takim oglądaniem filmów. Mało wygodne fotele oraz uciążliwi współwidzowie potrafią skutecznie zniechęcić do wizyt w tym przybytku. Na szczęście zapewnienie kinowych wrażeń we własnym domu nie jest dziś dużym wyzwaniem, za sprawą coraz tańszych projektorów.

Zwykle jednak gdy chcemy obejrzeć film, a nie mamy w pełni zaciemnionego pomieszczenia, natężenie światła może sprawiać pewne problemy. Zdarza się bowiem, że słońce wychodzi lub chowa się za chmurami, przez co robi się jaśniej lub ciemniej. Ma to wpływ na jakość wyświetlanego obrazu, więc musimy ręcznie korygować jasność projektora. Dzięki inżynierom firmy LG nie jest to już konieczne.

LG CineBeam 4K UHD HU810P to najnowszy projektor, który spodoba się użytkownikom ceniącym sobie wygodę. Posiada bowiem funkcję automatycznego dostosowania jasności do natężenia światła w pokoju. Funkcja nazywa się Iris Mode i wykrywa ilość światła w pomieszczeniu, wybierając następnie tryb jasnego lub ciemnego pokoju, by jak najlepiej dostosować jasność obrazu. Natomiast Adaptive Contrast dokonuje regulacji dla każdej klatki odtwarzanego wideo, by uzyskać najlepszy kontrast podczas ciemniejszych cen.

To nie jedyne zalety projektora. Można również przesyłać do niego obraz kablem lub bezprzewodowo, a dzięki systemowi webOS uzyskujemy dostęp do szerokiej oferty serwisów streamingowych.

Projektor LG CineBeam 4K UHD HU810P nie jest jeszcze dostępy w sprzedaży, a jego oficjalna prezentacja odbędzie się podczas jesiennych targów IFA 2020.

LG CineBeam 4K

Źródło

You may also like...