Nexus 6P już w Polsce

W sprzedaży jest już długo wyczekiwany Huawei Nexus 6P – smartfon z najwyższej półki w którym zaawansowana technologia i rozwiązania systemu Android 6.0 Marshmallow idealnie współgrają z unikalnym designem.

Nexus 6P wyróżnia klasyka, elegancja i mistrzowska precyzja wykonania. Cała obudowa została zrobiona z anodyzowanego aluminium o krawędziach z diamentowym szlifem i pięknie zaakcentowanym tylnym panelu z kamerą. Smartfon posiada ekran AMOLED o przekątnej 5.7” (WQHD, 518ppi), doskonały do gier, video i pracy wymagającej idealnej jakości obrazu. Dwa stereofoniczne głośniki, umieszczone na froncie urządzenia zachwycają wyraźnym i czystym dźwiękiem.
Nexus 6P pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości nowego systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow. Do tego jest niezwykle szybki – urządzenie posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 810 v2.1. Całodzienny czas pracy zapewnia mu bateria o pojemności 3450mAh. Jest wyposażony w port USB typu C, w którym można umieścić wtyczkę dowolną stroną, a dołączana do smartfona ładowarka z funkcją „fast charge”, zapewnia nawet do 7 godzin pracy po zaledwie 10 minutach ładowania.

Nexus 6P jest także jednym z najlepszych urządzeń na rynku do robienia selfie, dzięki przedniej 8MP kamerze wyposażonej w innowacyjną technologię Google HDR+. Smartfon sprawdzi się też
w bardziej zaawansowanej fotografii – potrafi uchwycić najdrobniejsze detale nawet przy małej ilości światła, dzięki wszechstronnej tylnej kamerze w której zastosowano większy rozmiar piksela (1,55 um). Pozwala to matrycy na przechwytywanie dużej ilości światła i wykonywanie zachwycających ostrością zdjęć, nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Zobacz najtańsze smartfony

Nexus 6P dostępny będzie w wersjach: 32G, 64G i 128G w kolorze czarnym, szarym i białym. Wersję z 32 GB pamięci można kupić na tej stronie za 2599 zł. będzie wynosić od 2 799 PLN. Modele 64G będą kosztować 2 999PLN, natomiast wersja 128G od 3 399 PLN.

Źródło: ogilvypr.pl

You may also like...