NichePhone-S – kieszonkowy telefon z Androidem

Telefony komórkowe wciąż mają się świetnie i pojawiają się kolejne modele zaskakujące nas wzornictwem czy funkcjami. Jednym z nich jest NichePhone-S.

Ostatnio producenci smartfonów nieustannie zwiększają rozmiary swych urządzeń, które ledwie mieszczą się w naszych kieszeniach. Jeśli nie chcecie jednak nosić ze sobą tak dużego sprzętu, to może zainteresuje Was model NichePhone-S.

To nowy telefon komórkowy opracowany w Japonii, którego spośród innych urządzeń wyróżniają niewielkie rozmiary. Ma bowiem wielkość karty kredytowej i waży tylko 38 gramów. Grubość jego obudowy wynosi natomiast 6 mm. Nie jest urządzenie przeznaczone do korzystania z multimediów, lecz prosty sprzęt dla osób, które chcą głównie być w kontakcie ze znajomymi oraz rodziną.

NichePhone-S

Telefon posiada duże, czytelne przyciski, nad którymi umieszczono wyświetlacz LCD. Mimo niewielkich rozmiarów, wyposażono go we wbudowany dyktafon, odtwarzacz muzyczny i można na nim wykonywać połączenia telefoniczne 3G oraz korzystać z wiadomości tekstowych. Natomiast bateria 550 mAh, zapewnia do 3 godzin rozmów i trzech dni w trybie czuwania. Co ciekawe, telefon posiada także Androida, choć jest to najstarsza wersja tego systemu, czyli Jelly Bean.

NichePhone-S pojawi się w sprzedaży już w piątek i będzie go można kupić w japońskich sklepach w cenie 88 dolarów. Jeśli natomiast poszukujecie innych telefonów komórkowych, to zapraszam do tego sklepu.

NichePhone-S

Źródło: Slashgear.com

You may also like...