Niemal 400 zł za kolekcjonerkę Batman: Arkham Origins

Za kilka miesięcy na sklepowe półki trafią nowe przygody Batmana, zatytułowane Batman: Arkham Origins. Jeśli kolekcjonujecie specjalne edycje gier i tą również chcielibyście posiadać w takiej wersji, to przygotujcie sporą sumkę.

Wydawca ogłosił, że w USA, Australii oraz Nowej Zelandii, dostępna będzie najbogatsza edycja tej produkcji, znacznie bardziej atrakcyjna, niż zaprezentowana kilka dni temu wersja dla brytyjskich graczy.

Jest to przebogaty pakiet dodatków, składający się m.in. z niezwykłej figurki prezentującej Jokera siedzącego przy biurku na tle telewizorów wyświetlających obraz z kamer. Gadżet wykonany przez firmę TriForce jest dość sporej wielkości, gdyż jego wymiary to: 23,4 x 30 x 30 cm i podświetlają go diody LED.

To nie jedyny element pakietu, znajdziemy w nim ponadto 80-stronicowy, kolorowy artbook; kluczowe dowody pochodzące bezpośrednio z kryminalnego laboratorium Gotham City Police Department; plakat poszukiwanego Batmana, schemat prototypu Batwinga; szablon logotypu Anarky; świecąca w ciemności mapa Gotham; zdjęcia rodzinne Wayne’a; akta ośmiu zamachowców oraz kontrakt Czarnej Maski.

To gadżet fizyczne, ale ta wersja gry dostarczy nam również skórkę pierwszego Batmana, który po raz pierwszy pojawił się w 27 numerze komiksu Detective Comics z 1939 roku; pakiet Deathstroke Challene; oraz bonusowy dokument Necessary Evil: Super-Villains of DC Comics z narracją Christophera Lee, przedstawiający najbardziej przerażających złoczyńców świata DC Comics.

Ten niezwykły pakiet będzie sprzedawany w cenie 120 dolarów. Ktoś zainteresowany?

Źródło: Batman-news.com

You may also like...