Niezwykły bar zawieszony na skale

W Meksyku planowane jest otwarcie koktajl baru, do którego wejdą tylko klienci całkowicie pozbawieni strachu. Konstrukcja ma być bowiem przyczepiona do skalnego klifu i wyposażona w szklaną podłogę. Innymi słowy, jest to bar zawieszony na skale.

Na świecie znaleźć można wiele konstrukcji, które przyprawić mogą wywołać prawdziwe przerażenie. Jedną z nich jest szklany most otwarty kilka miesięcy temu w Chinach, a wkrótce pojawi się kolejny, równie ekstremalny projekt.

W meksykańskim Copper Canyon planowana jest budowa koktajl baru, który z pewnością nie będzie przeznaczony dla osób z lękiem wysokości. Zostanie bowiem przyczepiony do ściany wysokiego klifu, a jakby tego było mało, wyposażony w szklaną podłogę, przez którą widać teren znajdujący się kilkadziesiąt metrów poniżej, zaś z jego okien rozpościera się zapierający dech w piersi widok na wodospad Basaseachic. Bar jest dwupoziomowy i na górnym piętrze znajduje się obserwacyjny taras wypełniony stolikami, natomiast na dole znajduje się bar oraz kilka stolików rozstawionych wprost na szklanej podłodze.

Na razie pomysł jest w fazie projektu i nie wiadomo kiedy zostanie zrealizowany. Jeśli jednak uda się zbudować taki bar, z pewnością szybko stanie się wielką atrakcją turystyczną.

bar zawieszony na skale

bar zawieszony na skale

bar zawieszony na skale

bar zawieszony na skale

Źródło: Earthables.com

You may also like...