Night Mode również dla przednich kamer? Samsung tego nie wyklucza

Kolejne przecieki dotyczące Galaxy Note 10 sugerują, że przednia kamera może używać trybu Night Mode. To opcja ułatwiająca fotografowanie w nocy.

Samsung już od pewnego czasu oferuje w swych flagowych smartfonach nową funkcję o nazwie Night Mode. Jest to ukłon w stronę użytkowników uwielbiających fotografowanie nocą oraz przy słabym oświetleniu. Dzięki nowemu rozwiązaniu zdjęcia są wówczas jaśniejsze, a przez to widać na nich dużo więcej szczegółów.

Nowa funkcja w smartfonach koreańskiej marki jest dostępna jednak tylko dla tylnych kamer. Być może wkrótce producent to zmieni, gdyż chodzą słuchy że planuje ją zaimplementować także do przedniej kamery Galaxy Note 10. Informacja pochodzi jednak z mniej znanego źródła, więc powinniśmy podchodzić do niej ostrożnie. Nowa funkcja byłaby jednak bardzo przydatna dla osób uwielbiających fotografowanie grupy przyjaciół.

Oczywiście nie ma pewności, czy funkcja pojawiłaby się już w momencie premiery nowego smartfona. Nie jest to jednak konieczne, gdyż producent mógłby to zrobić w późniejszym terminie za pomocą aktualizacji oprogramowania. W taki właśnie sposób Night Mode trafiło do Galaxy S9 i Note 9.

Pewność dotyczącą powyższych doniesień uzyskamy jednak dopiero 7 sierpnia, gdy producent oficjalnie zaprezentuje swego smartfona.

Night Mode

Źródło: Techmaniacs.gr

You may also like...