Poznaliśmy wygląd nowej konsolki przenośnej Nintendo

Jeden z producentów akcesoriów ujawnił wygląd nowej konsolki Nintendo Switch Mini. To nowa, mniejsza wersja Nintendo Swticha, która będzie znacznie tańsza od oryginału.

Nintendo Switch to świetny sprzęt o sporych możliwościach. Konsola opracowana przez inżynierów japońskiego koncernu, może nam zapewnić rozrywkę w domu, a gdy trzeba również poza nim. Jest to bowiem połączenie sprzętu stacjonarnego oraz przenośnego i to właśnie ta cecha jest jego największym atutem.

Konsola ma jednak jedną dość istotną wadę, a jest nią wysoka cena. Sprzęt kosztuje bowiem niemal tyle samo co PlayStation 4 oraz Xbox One, oferując od nich znacznie słabszą funkcjonalność. Od pewnego czasu mówiło się więc, że Nintendo pracuje nad zupełnie nową wersją Switcha, która ma być budżetową odmianą konsoli. Sama firma nie potwierdziła wprawdzie nowego sprzętu, ale wyręczył ją w tym jeden z producentów akcesoriów.

Nintendo Switch Mini

Chiński Honson pokazał bowiem zdjęcia futerału dla Nintendo Switch Mini, zdradzając równocześnie wygląd nowej konsoli. Nowy sprzęt różni się nieco od standardowego Switcha. Nie ma bowiem Joy-con’ów, co może być niekiedy problematyczne. Gdy wymagające użycia obu kontrolerów, zapewne nie będą na tej konsolce działać. Przeprojektowano też nieco sterowanie, zmieniając układ oraz wygląd przycisków.

Oczywiście musimy pamiętać, że poniższe zdjęcie nie musi przedstawiać ostatecznej wersji konsoli. Z drugiej jednak strony Honson jest na rynku od 2004 roku, więc nie jest to żadne anonimowe źródło, które może rozsiewać fałszywki. Musimy też pamiętać, że producenci akcesoriów dostają znacznie wcześniej gotowy projekt sprzętu, aby mogli dopasować do niego swe produkty.

Nintendo Switch Mini

Źródło: Nintendiy.com

You may also like...