Nintendo wprowadza odpowiednik PlayStation Plus

Koncern Nintendo już wkrótce wprowadzi dla Nintendo Switch nową usługę internetową, będą odpowiednikiem PlayStation Plus. Abonament można już zakupić w ofercie przedsprzedażowej.

PlayStation 4 oraz Xbox One oferują swym użytkownikom rozbudowane usługi sieciowe, zapewniające nie tylko granie online, lecz również wiele innych funkcji. PlayStation Plus lub Xbox Live, w ramach opłacanej subskrypcji oferują też użytkownikom każdego miesiąca całkowicie darmowe gry, a także sporo innych korzyści.

Taką usługę, wkrótce zaoferuje swym klientom również Nintendo, udostępniającą ją posiadaczom Nintendo Switch. Jej start odbędzie się za kilka miesięcy, ale już teraz można dostać w przedsprzedaży zdrapki pozwalające opłacać abonament. Jak widać, dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie 20 dolarów za całe 12 miesięcy. To spora różnica w porównaniu do podobnych usług oferowanych przez producentów pozostałych konsol, które kosztują znacznie drożej.

Jeśli jednak nie chcemy kupować subskrypcji od razu na cały rok, producent ma w ofercie także abonament na krótszy okres. Za 3,99 dolarów kupimy go na miesiąc, natomiast za 7,99 dolarów na 3 miesiące. Roczna opcja jest jednak najbardziej korzystna cenowo.

Serwis, który wystartuje we wrześniu jest wymagany do grania online lub w trybie współpracy, a także udostępniania zrzutów ekranowych. Zapewnia też głosowy chat za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Jeśli więc zamierzacie bawić się wyłącznie samotnie, to usługa nie jest konieczna.

Nintendo Switch

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...