NiteRider Lumina – wydajna lampa do roweru

Jeżdżąc wieczorami rowerem, warto zaopatrzyć się w dobre oświetlenie. Prawdziwym Mercedesem w swej klasie jest NiteRider Lumina 1100 Boost, która sprawdzi się w każdych warunkach i doskonale oświetli drogę.

Gdy jesienią zmrok zapada znacznie szybciej, więc w tym okresie szczególnie przydatnym akcesorium jest lampa rowerowa. Można oczywiście kupić tanie oświetlenie, które jednak będzie mało efektywne i szybko się zepsuje lub szarpnąć się na coś porządniejszego.

Takim porządnym sprzętem jest niewątpliwie NiteRider Lumina OLED 1100 Boost. Jest to innowacyjna lampa rowerowa, która pomaga planować przejażdżkę. W zwykłej lampie nigdy nie wiemy kiedy wyczerpie się bateria. W tym modelu wiemy dokładnie kiedy to nastąpi, gdyż lampa ma wbudowany wielofunkcyjny ekran OLED, dostarczający dokładny czas działania, zarówno w procentach, jak i w minutach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że podczas jazdy nie zabraknie nam energii.

Lampa posiada bardzo jasną diodę LED CREE o temperaturze barwy 6000K i świetle 1100 lumenów, umieszczoną w specjalnie zaprojektowanym odbłyśniku. Oferuje 5 poziomów jasności oraz 4 tryby błyskania. Ma również podświetlane przyciski, by można ją było łatwiej obsługiwać, zaś obudowa jest odporna na wodę, więc da się jej używać w deszczu.

W zależności od wybranego trybu działania, bateria starcza od 1 do 18 godzin, a jej ponowne naładowanie trwa około trzech godzin. NiteRider Lumina OLED 1100 Boost to sprzęt wysokiej klasy, więc niestety nie jest tani. Lampa kosztuje więc aż 535,06 zł. Jest więc droższa niż rowery, którymi jeździ wielu z nas.

NiteRider Lumina

Źródło: 7gadgets.com

You may also like...