Nitro Racing GO nową grą studia T-Bull S.A.

Wrocławska firma T-Bull S.A., wprowadza do sprzedaży owa grę mobilną Nitro Racing GO. Producent pochwalił się równocześnie rosnącą popularnością swych tytułów, które łącznie pobrano już ponad 300 mln razy.

Polskie firmy już dawno udowodniły, że są w stanie robić gry na wysokim poziomie, które są w stanie zainteresować użytkowników z całego świata. Jedną z nich jest wrocławskie studio T-Bull S.A., które podbija rynek gier mobilnych.

Firma pochwaliła się właśnie, że dotychczas wszystkie jej tytuły pobrano ponad 300 mln razy. Studio specjalizuje się przede wszystkim w grach wyścigowych. Propozycje z tego gatunku stanowią ponad 40 proc. wszystkich pobrań. A najpopularniejszą jest jest Moto Rider GO, który może pochwalić się już blisko 40 milionami ściągnięć. Na podium znalazły się jeszcze Top Speed oraz Real Car Speed z odpowiednio 24 oraz 21 milionami pobrań. Aż 67 procent użytkowników korzysta z systemu Android grając w gry T-Bulla. 16 proc. to osoby wykorzystujące Windows Phone, a ponad 8,5 proc. gra na iOS.

Geograficznie dominuje Azja. Tam gry T-Bull wzbudzają największe zainteresowanie. Zanotowano tam prawie 115 milionów pobrań, czyli ok. 40 proc. wszystkich instalacji. Europa to 65,5 mln, Ameryka Południowa prawie 50 mln, zaś Ameryka Północna 46,5 mln. Afryka z Australią stanowią ok. 8 proc. pobrań, czyli niecałe 24 miliony. Wśród czołowej piątki państw na czele statystki stoją Indie, gdzie zanotowano niespełna 31 mln pobrań. Na dalszych miejscach widzimy Brazylię – 24 miliony, Stany Zjednoczone – 20 milionów, Rosję – 16 milionów oraz Meksyk – 13 milionów pobrań.

Wyniki te poprawi z pewnością najnowsza produkcja Nitro Racing GO, która trafiła właśnie do sprzedaży. Wcielamy się w niej w rolę menadżera wyścigów samochodowych osadzonych w egzotycznych realiach inspirowanych Dubajem. Możemy zarządzać naszą załogą, tuningować auta czy dobierać specjalne modyfikacje, poprawiające osiągi naszego pojazdu.

W grze w dniu premiery czeka na nas 20 000 rywali, 77 kart specjalnych i aż 45 części o różnych właściwościach. To jednak dopiero początek, bowiem Wrocławianie obiecują stale wspierać i rozbudowywać tytuł o usprawnienia mechaniki, a także zupełnie nowe moduły czy elementy rozgrywki.

Nitro Racing GO

Źródło: Mondaypr.pl

You may also like...