No Man’s Sky ukończymy w 30 godzin

Najbardziej oczekiwana produkcja bieżącego roku jaką jest No Man’s Sky, może sprawić graczom niemiłą niespodziankę. Tytuł, który ma się wkrótce pojawić, będzie można bowiem ukończyć w zaledwie 30 godzin.

Wprawdzie No Man’s Sky ma się pojawić na rynku dopiero w przyszłym tygodniu, jednak parę osób już dostało w swe ręce egzemplarze tej gry i zaczynają wrzucać do sieci filmy z rozgrywki.Szefostwo studia Hello Games nie jest z tego faktu zadowolone, ale gracze są innego zdania, szczególnie że, dowiedzieli się dzięki temu, że nadchodzący tytuł będzie znacznie krótszy niż można by tego oczekiwać. Autor filmów ukrywający się pod pseudonimem Daymeeuhn twierdzi, że łatwo dostępne surowce, mogą być używane do napędzania statków wykonujących dalekie skoki w kosmosie, dzięki czemu osiągniecie głównego celu gry jakim jest dotarcie do centrum Galaktyki, zajmie najwyżej 30 godzin.

Daymeeuhn zapewnia, że nie używał żadnych exploitów lub cheatów, a jedynie wykorzystywał mechanikę tytułu. Oczywiście wiele osób oskarżyło go, że w ten sposób ominął większość gry, ale odpierał te zarzuty twierdząc, że w tych 30 godzinach miał sporo czasu na inne aktywności i dobre poznanie produkcji, a nie zajmował się eksploracją planet, gdyż jego zdaniem jest to monotonne zajęcie. Naturalnie nie ukończył w ten sposób wszystkich głównych misji, jednak faktem jest że produkt mający zapewnić ponoć setki godzin zabawy, może zostać ukończony tak szybko.

Przy okazji krytykuje też wiele elementów No Man’s Sky, potraktowanych jego zdaniem zbyt pobieżnie. Nie mógł m.in. zmienić skali stopni z Celsjusza na Fahrenheita, nie mógł atakować postaci NPC, ulepszenia statków są kosmetyczne, a poziom trudności jest bardzo niski.

Jeśli chcecie podyskutować z autorem na temat jego przemyśleć, możecie to zrobić tutaj. Natomiast potrzebę posiadania No Man’s Sky możecie zaspokoić, kupując ją w najniższej cenie na tej stronie, bądź też na tej stronie.

Źródło: Reddit.comYou may also like...