Wiemy jak wygląda Nokia Kapitan Ameryka

Evan Blass zaprezentował zdjęcia nowego smartfona Nokii o roboczej nazwie Kapitan Ameryka. Sprzęt będzie prawdopodobnie oferowany jako Nokia 5.2.

HMD Global na ten rok ma w planach wiele nowych smartfonów, z których cześć zaprezentuje 23 lutego podczas targów w Barcelonie. Na razie nie wiemy na razie jakie smartfony przywiezie tam fińska firma, ale być może jednym z nich będzie model o roboczej nazwie Kapitan Ameryka.

Wygląd nowego sprzętu, który prawdopodobnie będzie nazywał się Nokia 5.2, zaprezentował nam Evan Blass. Fotografie przedstawiają zarówno przód jak i tył nowego sprzętu. Na pierwszej fotografii w oczy rzuca się notch w kształcie kropli wody, w którym producent umieścił przednią kamerę. Jest także dość szeroka słuchawka, co mogłoby sugerować, że będzie pełniła też funkcję głośnika podczas słuchania muzyki oraz oglądania filmów.

Nokia 5.2

Zdjęciu tylnego panelu pokazuje okrągły moduł głównego aparatu, na który składają się cztery soczewki oraz umieszczona w centrum dioda LED. Natomiast okrągły element zlokalizowany poniżej aparatu to czytnik odcisków palców. Z kolei na bocznej krawędzi znajduje się włącznik oraz przyciski regulacji głośności, zaś na dole umieszczono złącze USB.

Nokia 5.2

Specyfikacja techniczna tego modelu pozostaje chwilowo tajemnicą. Według przecieków będzie to jednak model budżetowy, posiadający 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash. Jego sugerowana cena wyniesie 180 dolarów, natomiast premiera odbędzie się 4 marca.

Źródło

You may also like...