Nowy Ultrabook Fujitsu pozwoli pracować 11 godzin

Posiadacze laptopów doskonale wiedzą jak ważna jest długość pracy na akumulatorze. Im jest dłuższa, tym bardziej mobilny jest nasz komputer, dlatego jeśli to jest dla Was najważniejszym kryterium przy zakupie takiego sprzętu, to polecam Fujitsu UH90/L.

Jest to najnowszy model Ultrabooka, charakteryzującego się nie tylko nowoczesnym designem oraz bardzo małą grubością obudowy, lecz także niezwykle długim czasem pracy na baterii, szacowanym na aż 11 godzin.

Model UH90/L wyposażono w 14-calową matrycę oparto na opracowanej przez Sharpa technologii IGZO, legitymującą się rozdzielczością 3200 x 1800 pikseli, a więc około 2,7 razy większą, niż Full HD, przy gęstości pikseli 262 na cal.

Sercem Ultrabooka jest najnowszy procesor Intela z rodziny Haswell, a dodatkowo znajdziemy w nim 4 GB pamięci RAM, jak również dysk SSHD (hybrydowy napęd łączący w sobie technologię HDD oraz SSD) o pojemności 500 GB, który za dopłatą można wymienić na SSD.

UH90/L pojawi się w sprzedaży już 28 czerwca i choć cena jeszcze nie została podana, to japońskie źródła donoszą, że można oczekiwać kwoty co najmniej 1900 USD.

Źródło: Computerworld.com

You may also like...