Nokia 6 dostała aktualizację Androida 7.1.1

HMD Global, wykorzystując markę Nokii, udało się z sukcesem zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Chce ją utrzymać jak najdłużej, dlatego planuje regularne aktualizacje oprogramowania, które pozwolą podtrzymać zainteresowanie jej sprzętem. Otrzymała ją właśnie Nokia 6.

Pierwszym krokiem do realizacji tego celu jest wyposażenie smartfonu Nokia 6 w Androida 7.1.1. Aktualizacja została właśnie udostępniona, więc użytkownicy tego modelu powinni móc ją niedługo zainstalować na swym sprzęcie.

Zważywszy na fakt, że nie jest to model topowy, a głównie one w pierwszym rzędzie otrzymują najnowsze aktualizacje systemowe, jest to bardzo dobra wiadomość, pozytywnie rokująca na przyszłość tego sprzętu. Co więcej, prócz nowego Androida, Nokia 6 otrzymała także kwietniowe poprawki bezpieczeństwa, co jest kolejnym plusem.

Dodam, że smartfon posiada na wyposażeniu 5,5″ ekran Full HD, Snapdragona 430, 3 lub 4 GB RAM oaz 32 lub 64 GB pamięci użytkowej. Jest także tylny aparat o rozdzielczości 16 Mpix oraz przedni 8 Mpix.

Nokia 6

Źródło: Twitter.com

You may also like...