Galaxy S8: Samsung szykuje nową aktualizację

Samsung potwierdza, że przygotowuje już aktualizację, która powinna rozwiązać problemy z czerwonym zabarwieniem obrazu w modelu Galaxy S8. Zoptymalizuje ona balans kolorów prezentowanych na ekranie.

Kilka dni temu informowałem o pierwszych problemach związanych z najnowszym Samsungiem Galaxy S8. Okazało się bowiem, że obraz wyświetlany na jego ekranie obraz ma zbyt dużą zawartość koloru czerwonego, której nie da się w żaden sposób zniwelować.

Jak donosi koreański serwis The Investor, Samsung obiecuje udostępnienie aktualizacji, która powinna ten problem rozwiązać. Producent potwierdził, że taka poprawka jest już przygotowywana przez jego programistów, lecz nie podał dokładnego terminu jej premiery. Wiemy jedynie tyle, że powinna zostać udostępniona już w przyszłym tygodniu.

Z przecieków wynika, że najpierw otrzymają ją użytkownicy z Korei Południowej, a dopiero potem trafi także do konsumentów mieszkających w innych krajach. Oczywiście nie ma pewności, że aktualizacja rozwiąże problem. Jeśli nie uda się tego zrobić, wówczas Samsung będzie musiał przygotować kolejny program wymiany sprzętu.

Galaxy S8

Źródło: Theinvestor.co.kr

You may also like...