Samsung Galaxy S8 w ekskluzywnych wersjach

Premiera Samsunga Galaxy S8 to świetna okazja dla różnego rodzaju przedsiębiorstw zajmujących się modyfikacjami smartfonów. Jednym z nich jest Legend, który przygotował wyjątkowo ekskluzywne wersje tego modelu.

Legend jest europejską firmą, specjalizującą się w przeróbkach smartfonów i zmianie ich w bardzo ekskluzywne, ociekające kosztownymi dodatkami wersje. Właśnie wprowadziła do sprzedaży nowe produkty, których bazą jest Samsung Galaxy S8.

W ofercie firmy znajdziemy m.in., smartfon, w którym tylny panel pokryto 24-karatowym złotem, a także diamentami klasy VVS1. Jeśli jednak nie lubicie szlachetnych kruszców i wolicie przyjemny dotyk egzotycznej skóry, to Legend ma dla Was całkiem szeroką ich gamę. Obudowa telefonu może zostać pokryta skórą aligatora, rekina, strusia lub płaszczki w dowolnie wybranym kolorze. Można też mieszać dwa style i np. wybrać tylny panel z pomalowanej na niebiesko skóry krokodyla oraz logotypem producenta inkrustowanym błękitnymi diamentami.

Możliwości personalizacji sprzętu są bardzo szerokiej i zależą praktycznie tylko od zasobności portfela. Ceny Galaxy S8 ozdabianych szlachetnymi kruszcami zaczynają się od 2790 euro. Warianty zdobione skórą kosztują od 2890 euro w górę. Pełną ofertę znajdziecie na stronie producenta.

Samsung luksus

Źródło: Legend-helsinki.com

You may also like...