iPhone 8: rendery potwierdzają lokalizację Touch ID

Wygląda na to, że kwestia przeniesienia czytnika Touch ID w iPhonie 8 jest już praktycznie przesądzona. Potwierdzają to najnowsze rendery tylnego panelu obudowy tego modelu.

Apple iPhone 8 ma być najnowocześniejszym i najlepiej wyposażonym smartfonem w ofercie Apple. Jedną z nowości, którą producent miał zamiast w niej zainstalować, jest czytnik Touch ID zintegrowany z wyświetlaczem. Wygląda jednak na to, że Apple zrezygnowało z tego pomysłu.

Już wcześniej prezentowałem szkice obudowy nowego modelu, na których wyraźnie widać było brak przycisku Home integrowanego z Touch ID, a sam czytnik znajdował się na tylnym panelu. Teraz na chińskim portalu Weibo pojawiły się najnowsze rendery iPhone’a 8, przedstawiające tylny panel obudowy.

Można na nich zobaczyć, że pod logotypem producenta znajduje się dodatkowy otwór, który zapewne przeznaczony jest na Touch ID. Wygląda więc na to, że producent zrezygnował z integracji czytnika odcisków z wyświetlaczem, choć takie były na początku plany. Na renderach widać też pionowe ustawienie podwójnych obiektywów tylnej kamery, co jest zgodne z wcześniejszymi doniesieniami.

Naturalnie pamiętajmy, że to tylko rendery, a nie zdjęcia prawdziwych elementów, więc nie ma 100 procentowej pewności, że iPhone 8 tak właśnie będzie wyglądał. Jak będzie naprawdę, zobaczymy dopiero za kilka miesięcy, gdy Apple oficjalnie pokaże swój nowy produkt.

Źródło: Weibo.com

You may also like...