Nokia 9: specyfikacja w benchmarku AnTuTu

Znany benchmark AnTuTu ujawnił specyfikację techniczną smartfona Nokia 9. Jest to flagowy model fińskiej firmy HMD Global, który wkrótce będzie w sprzedaży.

W przyszłym tygodniu na polskim rynku pojawią się trzy nowe Nokie, czyli Nokia 3, Nokia 5 oraz Nokia 6. Smartfony będzie można kupić w atrakcyjnych cenach, a ich specyfikacja zaspokoi potrzeby niezbyt wymagających użytkowników.

Nieco dłużej trzeba będzie poczekać na wzbudzający największe zainteresowanie model Nokia 9. Produkt pojawił się właśnie na stronie AnTuTu, co pozwoliło nam zapoznać się z jego specyfikacją techniczną.

Bechmark podaje, że Nokia 9 posiada Snapdragona 835, którego znajdziemy w niemal wszystkich tegorocznych flagowcach. Telefon ma również 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Źródło wspomina także o 13 Mpix tylnej i przedniej kamerze oraz Androidzie 7.1.1 Nougat.

Nie wiadomo czy jest to ostateczna specyfikacja tego telefonu, czy też producent zdecyduje się wprowadzić kilka zmian. Przydałoby się więcej pamięci RAM. Szczególnie że w sprzedaży pojawiają się takie modele jak ZTE Nubia Z17, która ma aż 8 GB.

Nokia 9

Źródło: Weibo.com

You may also like...

1 Response

  1. Taa pisze:

    Moze od razu 16 giga?….