Nokia 930 trapiona migotaniem ekranu

Wprowadzona niedawno do sprzedaży Nokia 930 wydaje się całkiem interesującym sprzętem, pod warunkiem, że nie kupimy go w Niemczech. Niestety tamtejsi jej użytkownicy doświadczają pewnych problemów z migotaniem ekranu, zaś przyczyna tego fenomenu nie jest znana.

Poniższe wideo doskonale pokazuje o czym mowa i jak widać może to być w dużym stopniu uciążliwe. Na oficjalnym forum pomocy technicznej Nokii pojawiło się dość sporo zgłoszeń, a kolejne można poczytać na niemieckim forum Windows Phone. Użytkownicy Lumii 930 twierdzą, że migotanie pojawia się w momencie gdy telefon korzysta z połączenia 2G/Edge.Niektórzy sugerują, że problemem może być większy poziom elektrycznych zakłóceń generowanych podczas korzystania z tego połączenia, co ponoć spowodowane jest niewielką grubością samego telefonu, co pociągnęło za sobą także odchudzenie osłony.

Zobacz najtańsze smartfony

Wprawdzie połączenie 2G/Edge jest obecnie rzadko używane, to jednak mało kto chciałby mieć wadliwy sprzęt. Na razie wygląda na to, że problem dotyka tylko Nokii dostępnych na niemieckim rynku.

Źródło: Pocketpc.chYou may also like...