Nougat dla Moto X Play jeszcze w styczniu

Jeszcze w tym miesiącu aktualizację do Androida 7.0 Nougat otrzyma Moto X Play. Motorola nie podała jednak dokładnej daty rozpoczęcia dystrybucji nowej aktualizacji.

Producenci smartfonów ostro wzięli się do roboty i zaczynają coraz częściej udostępniać swym modelom aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego. Już wkrótce otrzyma ją także Moto X Play.Telefon, który swą rynkową premierę miał w 2015 roku, w nową wersję Androida zostanie wyposażony jeszcze w tym miesiącu. Producent nie podał dokładnie kiedy można spodziewać się aktualizacji, ale zapewnił na Twitterze, że na pewno nastąpi to w styczniu.

Nougata otrzyma europejska wersja Moto X Play wyposażona w oprogramowanie producenta. Użytkownicy modelu z oprogramowaniem zainstalowanym przez operatora, u którego kupili telefon, będą musieli poczekać nieco dłużej.Nie wiadomo jeszcze jaka będzie to wersja Androida. Wprawdzie Moto Z oraz Moto G4 dostały Androida 7.0. Moto X Play, kilka dni temu pojawiła się jednak w benchmarku z Androidem 7.1.1, więc nie można wykluczyć, że będzie to od razu najnowsza wersja tego systemu operacyjnego.

Źródło: Twitter.com

You may also like...