Nowa aktualizacja Galaxy S10 usprawnia działanie funkcji PowerShare

Samsung udostępnił najnowszą aktualizację oprogramowania modelu Galaxy S10. Poprawka skupia się na usprawnieniu działania funkcji PowerShare, która służy udostępnianiu energii innym urządzeniom.

Najnowszy smartfon Samsunga, który kilka tygodni temu trafił do sprzedaży, jest urządzeniem wyposażonym w wiele nowoczesnych funkcji. Jedna z nich o nazwie PowerShare jest szczególnie interesująca, gdyż umożliwia udostępnianie energii znajdującej się w baterii. Innymi słowy, Galaxy S10 (sprawdź najlepsze oferty) pozwala bezprzewodowo ładować inne urządzenia, np., smartwatch lub drugi telefon.

Najnowsza aktualizacja udostępniona właśnie przez producenta, usprawnia działanie funkcji PowerShare. Musimy jednak pamiętać, że jej użyteczność nie jest zbyt duża. Po pierwsze aby z niej skorzystać, drugie urządzenie musi wspierać standard Qi. Po drugie sam proces ładowania nie należy do szybkich. Mniej więcej godzinę czasu zajmie nam naładowanie innego urządzenia do 20 procent. Oczywiście w sytuacjach awaryjnych może się przydać, ale w innych przypadkach nie ma to większego sensu.

Nowa poprawka nie zajmuje się tylko funkcją udostępniania energii. Zwiększa również stabilność działania aplikacji obsługującej kamery, a także przynosi ze sobą marcowy zbiorczy pakiet zabezpieczeń do Androida i oprogramowania telefonu.

Poprawka jest już dostępna w kilku europejskich krajach, m.in., w Niemczech, więc niebawem powinna dotrzeć również do Polski. Waży nieco ponad 460 MB, więc trochę plików jest do pobrania.

PowerShare

Źródło: Sammobile.com

You may also like...