Nowa aktualizacja do GTA Online

Rockstar Games ujawnił kolejne szczegóły aktualizacji GTA Online. Przyniesie nie tylko mobilne centrum dowodzenia, ale również uzbrojone pojazdy.

Mogłoby się wydawać, że wydana kilka lat temu gra GTA 5 już dawno odejdzie w zapomnienie. Tymczasem okazuje się, że tytuł wciąż jest popularny, a utrzymuje go przy życiu tryb sieciowy GTA Online.

Już wkrótce doczeka się on poważnej aktualizacji, zaś Rockstar właśnie ujawnił kolejne szczegóły zmian, jakie wprowadzi. Wiemy już na pewno, że gracze będą mieć do dyspozycji własny Bunkier, który stanowić ma centrum dowodzenia operacji. To bardzo ciekawy element, gdyż będziemy tam mogli prowadzić badania nad nowymi rodzajami uzbrojenia, a także produkować je oraz sprzedawać.

Okazuje się jednak, że oprócz Bunkra, pojawi się również Mobilne Centrum Dowodzenia. Jak widać na poniższych screenach, jest to duża ciężarówka, która stanowi nasze centrum operacyjne. A jako, że jest to pojazd, można go zabrać ze sobą wszędzie, zyskując dzięki temu wiele nowych możliwości. MCD umożliwi bowiem modyfikowanie broni oraz pojazdów, więc będzie bardzo przydatnym elementem rozgrywki.

Kolejną nowością są bojowe pojazdy. Jednym z nich jest widoczny poniżej transporter opancerzony wyposażony w pociski. Drugim jest przyczepka z wyrzutnią pocisków przeciwlotniczych, ciągnięta za samochodem.

Więcej szczegółów dotyczących nowej aktualizacji GTA Online, znajdziecie na stronie Rockstara.

Jeśli natomiast nie posiadacie jeszcze gry GTA 5 zapewniającej dostęp do trybu sieciowego, to zapraszam na tę stronę, gdzie kupicie ją w bardzo niskiej cenie.

GTA Online

GTA Online

GTA Online

GTA Online

Źródło: Rockstargames.com

You may also like...