Nowa seria telewizorów LED od firmy Ferguson

Firma Ferguson konsekwentnie rozwija swoją linię telewizorów poszerzając ofertę o cztery nowe, wyposażone w panele wytworzone w technologii Crystal Clear Panel modele.

Crystal Clear Panel to technologia minimalizująca refleksy świetlne na powierzchni panela i efektywnie rozpraszająca padające na panel światło, dzięki czemu obraz w każdych warunkach jest wyraźny, ostry a czernie wyjątkowo głębokie.

Wszystkie modele obsługują moduł dostępu warunkowego CI+, dzięki któremu możliwy jest odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych bez zewnętrznego dekodera. Dodatkowo wszystkie modele posiadają certyfikat zgodności z platformą UPC, co zapewnia prawidłowy odbiór i obsługę funkcji oferowanych przez tego operatora.

Po podłączeniu zewnętrznego napędu (pendrive, dysk USB) każdy z telewizorów zamienia się w centrum multimedialne umożliwiając odtwarzanie filmów HD (oczywiście z obsługą polskich napisów), muzyki czy wyświetlanie zdjęć zapisanych w popularnych formatach audio/video/foto. Dodatkowo telewizory umożliwiają nagrywanie audycji telewizyjnych na podpiętą pamięć zewnętrzną – to unikatowa ale jakże przydatna funkcjonalność znakomicie uprzyjemniająca życie każdego fana telewizji.

Na szczególną uwagę zasługuje model 22”, który dzięki dołączonej ładowarce samochodowej staje się niezbędnym towarzyszem podróży i idealnym centrum kempingowej rozrywki. Wszystkie modele oferują prosty i przejrzysty interfejs użytkownika, który między innymi oferuje zaawansowane funkcje kontroli rodzicielskiej oraz pełny tryb hotelowy pozwalający w szerokim zakresie wpływać na ustawienia i funkcjonowanie telewizorów.

Wszystkie telewizory są produktem europejskim pochodzącym od polskiego producenta! Więcej informacji o nowej linii telewizorów firmy Ferguson na stronie producenta.

Źródło: ferguson.pl

You may also like...