Evodesk: biurko dla gracza z dodatkowymi funkcjami

Dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem, coraz częściej powstają biurka, przy których podczas pracy można siedzieć lub stać. Gracze również siedzą godzinami przed monitorem, więc firma Evodesk przygotowała dla nich specjalne biurko dla graczy z dodatkowymi funkcjami.

Ciężko jest dobrać odpowiednie biurko dla graczy, które będzie spełniało wszystkie potrzeby fana elektronicznej rozrywki. Firma Evodesk, znany producent biurek podjęła się jednak tego zadania i stworzyła zupełnie nowy model, z którego można korzystać zarówno siedząc, jak i stojąc.

Jest to możliwe dzięki zmechanizowanemu blatowi, który wyposażony jest w kilka silników, unoszących go lub opuszczających, za naciśnięciem jednego tylko przycisku. To jednak nie wszystkie możliwości tego produktu. Blat wykorzystuje system Ergo Edge. Jest to specjalne wyprofilowanie krawędzi znajdującej się w pobliżu użytkownika, by ten mógł zbliżyć się do monitora. Dodatkowo blat pokryto materiałem o nazwie EvoGuard, który pozwala zrezygnować z używania podkładki pod mysz, gdyż zapewnia taką samą precyzję ruchów. Można więc myszką przesuwać bezpośrednio po blacie.

Rama biurka jest regulowana i rozszerzalna, więc w przyszłości można dodać np. podstawkę pod monitor. Wyposażono je również w system zarządzania kablami, więc można wszystkie przewody schować i żaden nie będzie wystawał na zewnątrz. Można też podczepić do niego system montażu monitorów, co daje możliwość zainstalowania nawet czterech ekranów.

Biurko dla graczy ma możliwość pełnej personalizacji produktu. Evodesk zapewnia, że do wyboru jest 8000 unikalnych kombinacji. Niestety za jakość i funkcjonalność płaci się dość sporo. 48-calowy model kosztuje 700 dolarów.

biurko dla graczy

biurko dla graczy

Źródło: Evodesk.com

You may also like...