Nowatorskie słuchawki Xperia Ear Duo dla wymagających

Sony wprowadziło do sprzedaży nowy model słuchawek przeznaczony do współpracy ze smartfonami. Xperia Ear Duo są już dostępne na europejskich rynkach, choć trzeba przygotować się na duży wydatek.

Podczas lutowych targów telekomunikacyjnych Mobile World Congress, Sony zaprezentowało bardzo ekskluzywne słuchawki bezprzewodowe. Produkt o nowoczesnej stylistce oraz ciekawych rozwiązaniach, pojawił się właśnie w na europejskich rynkach. Można go kupić bezpośrednio w internetowym sklepie japońskiej marki, choć gadżet nie należy do tanich.

Słuchawki wyposażone są w wiele nowoczesnych rozwiązań, które znacznie podnoszą ich funkcjonalność. Jednym z największych atutów produktu jest technologia dual listening. To rozwiązanie dzięki któremu, podczas słuchania muzyki nie jesteśmy odcinania od hałasów otoczenia. Innymi słowy słyszymy co się wokół nas dzieje, co w wielu sytuacjach może być niezwykle przydatne. Jedną z nich jest jazda rowerem, gdyż będziemy słyszeć nadjeżdżające samochody.

Sprzęt współpracuje też z firmową aplikacją Anytime Talk, dzięki której można spiąć ze sobą do pięciu ich egzemplarzy i zmienić je w bezpośredni komunikator. Jeśli wybierzemy się z przyjaciółmi na przejażdżkę rowerową, będziemy mogli z nimi wygodnie rozmawiać. Możliwe jest również nagrywanie i przesyłanie wiadomości głosowych. Natomiast obsługa gestów ułatwia sterowanie funkcjami sprzętu. Wystarczy tylko ruch głową by odebrać lub odrzucić połączenie, przełączyć na kolejny utwór itp. Prócz tego sprzęt współpracuje także z asystentami Siri oraz Google Assistant.

Xperia Ear Duo jest jednak sprzętem dla użytkowników z grubym portfelem. Za słuchawki trzeba bowiem zapłacić aż 279 euro. Jeśi chcielibyście natomiast kupić jakieś tańsze słuchawki bezprzewodowe, to tutaj znajdziecie szeroką ich ofertę.

Xperia Ear Duo

Źródło: Sonymobile.com

You may also like...