Nowe czajniki Xiaomi błyskawicznie zaparzą kawę i herbatę

Xiaomi wprowadza na rynek dwa modele elektrycznych czajników. Na chiński rynek trafią wkrótce MIJIA Smart Electric Kettle Pro oraz MIJIA Smart Electric Kettle 1S.

Xiaomi oprócz smartfonów i opasek fitness takich jak Xiaomi Mi Band 5 (https://technogadzet.pl/xiaomi-mi-band-5-zmierzy-az-11-rodzajow-aktywnosci/), ma w swej ofercie również sprzęt AGD. Parę dni temu informowałem o nowych lodówkach (https://technogadzet.pl/trzy-nowe-lodowki-xiaomi-mijia-premiera/) oraz kompaktowych pralkach (https://technogadzet.pl/nowe-pralki-xiaomi-idealne-do-malych-mieszkan/), a teraz marka wprowadza na rynek dwa nowe czajniki.

Pierwszą z propozycji jest model MIJIA Smart Electric Kettle 1S, który pojawi się w Chinach 1 czerwca i kosztuje w przeliczeniu 21 dolarów. To bardzo prosty czajnik o pojemności 1,7-litra, wyposażony w przycisk podtrzymania temperatury wody na poziomie 55 stopni Celsjusza.

Sprzęt dysponuje grzałką o mocy 1800 W, dzięki której po napełnieniu go do pełna, zagotowanie wody zajmuje jedynie sześć minut. Natomiast dzięki termostatowi STRIX oferuje precyzyjną kontrolę temperatury wody i wyłącza się automatycznie po jej osiągnięciu. Z kolei specjalna izolacja sprawia, że ciepło nie przenosi się na zewnętrzną część obudowy, a więc nie ma ryzyka oparzenia. Sprzęt jest też łatwy w czyszczeniu i dysponuje potrójnym systemem zabezpieczeń elektrycznych.

MIJIA Smart Electric Kettle

Drugą propozycją jest MIJIA Smart Electric Kettle Pro, który dostaniemy w cenie 35 dolarów. Jego pojemność wynosi 1,5-litra, zaś dzięki 1800 W grzałce całość zagotujemy w czasie zaledwie 5 minut. Wnętrze czajnika wynikano z nierdzewnej stali, która nie ma zapachu i jest łatwa w czyszczeniu.

Nowy model posiada cyfrowy wyświetlacz prezentujący w czasie rzeczywistym temperaturę wody oraz pięć poziomów jej ustawień. Możemy wybrać, czy chcemy ją zagotować do poziomu 40, 50, 70, 80 lub 90 stopni Celsjusza. Dodatkowo może utrzymać wybraną temperaturę wody przez maksymalnie 12 godzin.

MIJIA Smart Electric Kettle

Tutaj także zastosowano systemy zabezpieczeń chroniące przed porażeniem, przeciekaniem wody, a także automatyczne wyłączenie w przypadku gdy nie ma w nim wody.

Źródło

You may also like...