Nowe fotki Meizu MX4 Pro

Nie tylko Xiaomi przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego smartfona. Firma Meizu również ma takie plany i kończy właśnie projektowanie Meizu MX4 Pro.

Zanim jednak do niej dojdzie, do sieci już teraz wyciekły kolejne fotki przedstawiające ten chiński smartfon. Widać na nich, że produkt zostanie wyposażony w metalową obudowę, co z pewnością zwiększy jego wytrzymałość i zapewni bardziej elegancki wygląd.

To akurat będzie bardzo przydatne, ponieważ Meizu MX4 Pro to flagowy model, który dysponuje 5,5-calowym kranem o rozdzielczości QHD, wyprodukowanym przez Samsunga ośmiordzeniowym procesorem Exynos oraz 3 GB pamięci RAM. W smartfonie znajdziemy również aparat fotograficzny o imponującej matrycy 20,7 Mpix z sensorem IMX 220 dostarczonym przez Sony.

Meizu MX4 był jednym z najmocniejszych smartfonów w benchmarku AnTuTu za 3 kwartał bieżącego roku, więc znacznie mocniejszy Meizu MX4 Pro, powinien uzyskać jeszcze lepszy wynik. Jego ceny na razie nie znamy, ale na pewno będzie niższa od porównywalnych produktów Sony, HTC lub Samsunga.

Źródło: Gsmdome.com

You may also like...