Nowe nośniki SanDiska dla iOS

Firma SanDisk pokazała nowe modele nośników pamięci przeznaczone dla urządzeń na platformie iOS. Nowe wersje Connect Wireless Stick i iXpand Flash Drive, mają teraz pojemność 256 GB.

Sprzęt Apple nie posiada slotu na kartę microSD, co oznacza że użytkownik ma do dyspozycji tylko pamięć wbudowaną w samo urządzenie i w przeciwieństwie do większości urządzeń z Androidem, nie może jej rozszerzyć zwykłą kartą pamięci.Na szczęście istnieją inne rozwiązania, pozwalające przechowywać pliki w wygodny sposób, a dostarcza ich m.in. firma SanDisk. Znany producent nośników pamięci pokazał na MWC 2017 dwa nowe produkty, mianowicie Connect Wireless Stick i iXpand Flash Drive. Są to pendrive’y wyposażone w złącza Lightning oraz USB 3.0, zaprojektowane do wygodnego przenoszenia danych pomiędzy iPhonem i pecetem.

Nowe modele dostępne są teraz w wersji o pojemności 256 GB. Oczywiście można też kupić wersje o mniejszych pojemnościach 16GB, 32 GB, 64 GB oraz 128 GB.

iXpand Flash Drive w maksymalnej pojemności kosztuje 197,50 dolarów. Nieco droższy jest bezprzewodowy wariant Connect Wireless Stick, za który trzeba zapłacić 279,99 dolarów. Ten produkt jest bardziej użyteczny, ponieważ pozwala streamować muzykę oraz filmy. Można go też wykorzystywać do streamingu treści z Apple TV poprzez funkcję AirPlay.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...