Nowe rendery sugerują jak może wyglądać Samsung Galaxy S23 Ultra

W sieci pojawiły się nowe rendery, które pokazują jak może wyglądać najnowszy Samsung Galaxy S23 Ultra. Nie są to jednak oficjalne materiały, lecz wizja Technizo Concept.

Fani Samsunga z pewnością nie mogą się już doczekać premiery najnowszej serii Galaxy S23 zaplanowanej na przyszły roku. Niestety na razie niewiele wiemy na jej temat, choć pojawiające się w sieci przecieki zaczynają powoli zdradzać prawdopodobną specyfikację techniczną. Nie wiemy natomiast nic na temat wyglądu nowych modeli.

Technizo Concept podzielił się więc z nami wizją tego jak może wyglądać topowy model z nowej rodziny, mianowicie Galaxy S23 Ultra. Opublikował rendery przedstawiające stylistykę nadchodzącego smartfonu.

Galaxy S23 Ultra

Widać na nich całkiem spory moduł tylnego aparatu, mocno wystający poza obrys obudowy. Zawiera spory główny aparat, pod którym prawdopodobnie znajduje się peryskopowa soczewka.

Galaxy S23 Ultra

Z przodu widzimy natomiast ekran o zakrzywionych krawędziach, otoczony bardzo wąską ramką, w którym umieszczono otwór pod kamerę do selfie. Na dolnej krawędzi możemy natomiast dostrzec schowek dla rysika S-Pen.

Galaxy S23 Ultra

Specyfikacja aparatu Galaxy S23 Ultra pozostaje na razie tajemnicą. Według niedawnych przecieków producent może jednak porzucić 108 MP sensor znany z poprzedniej generacji Ultra, zastępując go nowym 200 MP czujnikiem ISOCELL HP3. Mówi się, że będzie miał podobny rozmiar 1/1.22″ co HP1, zaś piksele dzięki technologii łączenia 16 pikseli w 1, będą miały rozmiar 2,56 µm.

Galaxy S23 Ultra

Oczywiście musimy pamiętać, że rendery są jedynie wizją artysty i nie przedstawiają prawdziwych szczegółów telefonu.

Źródło

You may also like...