Nowe zdjęcia Galaxy Note 7

Im bliżej premiery Galaxy Note 7 tym częściej w sieci możemy zobaczyć jego wygląd. Dotychczas były to rendery, ale tym razem są to prawdziwe fotki, choć niezbyt dobrej jakości.

Premiera Galaxy Note 7 odbędzie się dopiero 2 sierpnia, ale do tej pory będziemy o tym produkcie wiedzieć wszystko i nie będzie on żadną niespodzianką. Już teraz możemy zobaczyć jak będzie wyglądał.W sieci pojawiły się bowiem kolejne fotografie prezentujące nowy smartfon, które wprawdzie nie są najwyższej jakości, ale pozwalają zorientować się w wyglądzie sprzętu. Widać na nich 5,7″ ekran, który jak wcześniej pisałem, jest dwustronnie zakrzywiony. Nad wyświetlaczem da się zauważyć jakiś nowy moduł, który jak można by sądzić, jest zapowiadanym skanerem tęczówki, który po raz pierwszy pojawi się w smartfonach Samsuga.

Oczywiście może to być jeden z prototypów, ale zważywszy na niezbyt odległą premierę, można założyć, że to już finalna wersja Galaxy Note 7. Samsung miał bowiem rozpocząć produkcję sprzętu na początku lipca, aby zapewnić odpowiednio dużą liczbę egzemplarzy w momencie rynkowej premiery.

Źródło: Twitter.comYou may also like...