Xiaomi zaprezentuje nowy telewizor pod marką Redmi

Należąca do Xiaomi marka Redmi, 29 sierpnia zaprezentuje nowy odbiornik z 70-calowym ekranem. Jego specyfikacja techniczna nie jest jeszcze znana.

Chińscy producenci smartfonów coraz częściej rozszerzają swą działalność o kolejne sektory rynku. Najbardziej aktywnie na rynek sprzętu AGD i RTV wkracza chińska firma Xiaomi, oferując m.in., oczyszczacze powietrza, wideorejestratory czy też telewizory. Już za kilka dni należąca do niej marka Redmi, zaprezentuje najnowszy odbiornik, który może spodobać się miłośnikom filmów i seriali.

Manager marki Lu Weibing potwierdził, że 29 sierpnia odbędzie się oficjalna prezentacja nowego telewizora Smart TV z 70-calowym ekranem. Na jakiekolwiek dane techniczne sprzętu jest jeszcze zbyt wcześnie. Pewne jest natomiast to, że cena sprzętu będzie bardzo atrakcyjna.

Dla porównania półroczny model Xiaomi E65A wyposażony w 65-calowy ekran, kosztuje w Chinach jedyne 3000 juanów, czyli około 1670 zł. I jest to model o całkiem niezłym wyposażeniu. Posiada 10-bitową matrycę 4K z obsługą HDR10, czterordzeniowy procesor odpowiadający za płynne działanie wszystkich funkcji oraz głośniki z Dolby Audio. Nowy produkt będzie zapewne nieco droższy, ale też możemy oczekiwać po nim lepszego wyposażenia.

Redmi

Źródło

You may also like...