Nowe zdjęcia refurbished Galaxy Note 7

Kilka tygodni temu Samsung oficjalnie potwierdził, że ponownie wprowadzi do sprzedaży Galaxy Note 7, który będzie oferował jako wersję refurbished, czyli fabrycznie odświeżaną. W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające ten model.

W zeszłym roku Samsung zaliczył poważną wpadkę z Galaxy Note 7, który okazał się eksplodować bez żadnego powodu. Skończyło się to dwukrotnym wycofaniem produktu z rynku, a w późniejszym śledztwie wyszło na jaw, że winę za tę sytuację ponosiła bateria.Koreański gigant wyprodukował jednak kilka milionów tych smartfonów. I choć początkowo planowano poddać je recyklingowi, to wyrzucenie w błoto ponad miliarda dolarów, na pewno nie zostałoby dobrze odebrane przez akcjonariuszy. Dlatego zdecydowano się ponownie wprowadzić je do sprzedaży. Kilka tygodni temu Samsung potwierdził, że Galaxy Note 7 będzie oferowany jako urządzenie refurbished, czyli fabrycznie odświeżane.

Telefon będzie mieć nową, mniejszą baterię o kilka innych mniej znaczących zmian. Potwierdzają to najnowsze zdjęcia, które właśnie pojawiły się w sieci, pochodzące z jednej z tajwańskich witryn. Widać na nich, że Galaxy Note 7 ma akumulator 3200 mAh zamiast 3500 mAh jak dotychczas i działa na Androidzie 7.0.

Samsung nie ujawnił na razie gdzie dokładnie będzie można kupić Galaxy Note 7 oraz ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Źródło: Samsungvn.com

You may also like...