Nowe zdjęcia ZTE nubia Z17

Koncern ZTE zapowiedział na ten rok premiery kilku nowych modeli smartfonów. Jednym z nich jest niskobudżetowy ZTE nubia Z17, który będzie wyposażony w bardzo pojemną baterię o pojemności 5000 mAh.

Chińscy producenci smartfonów, w przeciwieństwie do takich firm jak Sony, LG czy Samsung, doskonale rozumieją potrzeby użytkowników urządzeń przenośnych, instalując w nich pojemne baterie zapewniające długi czas pracy.Duży akumulator będzie obecny również na pokładzie ZTE nubia Z17, którego pierwsze zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci wraz ze szczątkowymi informacjami dotyczącymi specyfikacji technicznej.

Produkt zostanie wyposażony w 64-bitowy ośmiordzeniowy procesor, którego model nie
został jeszcze ujawniony oraz 3 GB pamięci RAM. Na jego tylnym panelu znajdziemy również czytnik odcisków palców. Tam również znajduje się główna i tym samym jedyna kamera tego modelu (przedniej nie przewidziano). Sprzęt zasilany jest natomiast przed baterię 5000 mAh.

ZTE nubia Z17 zadebiutuje 21 marca i wówczas poznamy wszystkie szczegóły techniczne. Na chińskim rynku telefon dostępny będzie w cenie 390 dolarów.

Źródło: Gizchina.com

You may also like...