Nowe zestawy z Xboxem 360 od jutra w sprzedaży

Zbliża się gwiazdka, która jak zwykle jest dla handlowców najgorętszym okresem roku, więc przygotowują się na większe zyski. Microsoft z tej okazji szykuje więc kolejne zestawy z konsolą Xbox 360.

Wprawdzie Xbox One jest już na rynku od 10 miesięcy, to wcale nie oznacza, że Microsoft zrezygnuje ze sprzedaży Xboxa 360, który nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Wręcz przeciwnie, jeszcze w tym roku wejdą do sprzedaży aż trzy nowe zestawy, które planuje amerykański koncern.

Pierwszy z nich nazywa się Holiday Value Bundle i zawierać ma konsolę z 500 GB dyskiem twardym, gry Call of Duty: Ghosts i Call of Duty: Black Ops II oraz 30-dniowy dostęp do Xbox Live Gold. Zestaw kosztować ma tylko 249 dolarów. Kolejnym pakietem jest Xbox 360 Special Edition Blue Bundle, który jak widać na zdjęciu, zaoferuje nam błękitną konsolę. Niestety ten produkt dostępny będzie tylko w Walmarcie.

Ostatnim zestawem jest 4 GB wersja konsoli z Kinectem. Pakiet zawierać ma trzy gry Kinect Adventures, Kinect Sports, Forza Horizon oraz miesięczny abonament do Xbox Live Gold. Jego cena również wyniesie 249 dolarów.

Wszystkie trzy pakiety trafią do sprzedaży już 16 września.

Źródło: Xbox.com

You may also like...