Nowoczesny fotel Xiaomi zapewni relaks po ciężkim dniu pracy

Xiaomi Mijia Smart Massage Chair to kolejny gadżet chińskiej firmy, który przyda się w każdym domu. To nowoczesny fotel z masażem, który pomoże nam się zrelaksować po ciężkim dniu pracy.

Każdy z nas potrzebuje chwili odpoczynku po całym dniu pracy i wiele osób chętnie poddałoby się masażowi, by rozluźnić napięte mięśnie. Taka usługa nie jest jednak tania, więc częste korzystanie z niej nie wchodzi w grę ze względów finansowych. Można jednak obejść ten problem kupując Xiaomi Mijia Smart Massage Chair, czyli nowoczesny fotel z funkcją masażu.

Mijia Smart Massage Chair domowym masażystą

Gadżet pojawił się właśnie na firmowej platformie crowfundingowej Xiaomi Youpin, gdzie można już składać zamówienia przedsprzedażowe. Sprzęt wyposażono w sztuczną inteligencję, która zarządza całym systemem masażu, dobierając odpowiedni nacisk dla każdej części naszego ciała. Za pomocą specjalnych kul wysuwających się na aż 7 cm oraz pompowanych poduszek, fotel wymasuje nam ramiona, plecy, nogi, dłonie, a nawet stopy.

Mijia Smart Massage Chair
Źródło: XIaomi

Produkt wykorzystuje sześć technik masażu, w tym ugniatanie i shiatsu, o różnej intensywności i prędkości, którymi można zarządzać na kilka sposobów. Do dyspozycji użytkownika jest bowiem pilot, asystent Xiao AI rozpoznający komendy głosowe lub dedykowana aplikacja na smartfona. Fotel można dostosować do własnych preferencji, wybierając ustawienia masażu, następnie wprowadzić zapisane ustawienia za pomocą czytnika NFC. Dzięki temu mogą z niego korzystać wszyscy domownicy, a każdy z nich zostanie obsłużony w ulubiony sposób.

Nowoczesne funkcje

Mijia Smart Massage Chair
Źródło: XIaomi

Oczywiście producent zadbał też o funkcję bezpieczeństwa, takie jak awaryjny wyłącznik i zabezpieczenie przed dziećmi. Dla zapewnienia dodatkowego komfortu podczas masażu, w fotel wbudowano również bezprzewodowe głośniki 3D. Możemy więc wykorzystać je do odtwarzania relaksacyjnej muzyki lub też słuchania podcastów. Dodatkowo mamy 18 W port USB-C, który naładuje nam telefon.

Xiaomi Mijia Smart Massage Chair kosztuje 6999 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje 3920 zł. To cena obowiązująca w trakcie trwania kampanii, bo po jej zakończeniu wzrośnie do 7999 juanów, czyli 4480 zł.

Fotel dostępny jest w kolorze kawowym, ale być może w ofercie pojawią się także inne wersje. Póki co sprzęt można nabyć tylko w Chinach, ale nie da się wykluczyć, że Xiaomi wprowadzi go również na zachodnie rynki.

You may also like...