Walizkowy telewizor LG umili czas na biwakach i piknikach

Pogoda podczas urlopu bywa kapryśna, więc jeśli podczas biwaku deszcz pokrzyżuje Wasze plany, to możecie umilić czas za pomocą specjalnego telewizora LG StanbyME Go. Pozwoli obejrzeć ulubiony serial, ale też zapewni rozrywkę w inny sposób.

Wakacje wprawdzie dobiegają już końca, jednak część osób dopiero teraz wyjeżdża na urlop, pragnąc spędzić go poza domem, np. na polach namiotowych. Padające obecnie deszcze mogą jednak pokrzyżować plany i sprawić, że trzeba będzie spędzać czas w namiocie. Nie oznacza to jednak nudy, ponieważ rozrywkę może nam wówczas zapewnić ciekawy telewizor LG StanbyME Go.

LG StanbyME Go przyda się na biwaku podczas deszczu

Nie jest to bynajmniej zwykły sprzęt RTV, który możemy wstawić do salonu lub sypialni. To innowacyjny telewizor przenośny, zaprojektowany do użytku w plenerze. Sprzęt posiada na wyposażeniu specjalną walizkę ułatwiającą jego transport i zabezpieczającą przed uszkodzeniami oraz chroniącą przed wpływem warunków atmosferycznych. Sam telewizor ma natomiast 27-calowy dotykowy wyświetlacz LCD, prezentujący obraz w rozdzielczości Full HD i obsługujący technologię Dolby Vision. Wyposażono go także w 20 W system audio, składający się z czterech głośników z Dolby Atmos.

LG StanbyME Go
Źródło: LG

Technologie Bluetooth i WiFi zapewniają dostęp do internetu oraz możliwość korzystania z bogatej oferty serwisów streamingowych. Natomiast wbudowane AirPlay i funkcja lustrzanego odbicia ekranu umożliwia podłączenie smartfona i oglądanie teledysków lub granie. W zabawie pomoże tryb stołowy, po aktywacji którego, odbiornik zmienia się w planszę do szachów. Ma również regulowane ustawienie ekranu, więc można go dopasować do pozycji widza.

Oczywiście korzystanie z LG StanbyME Go na biwaku byłoby trudne, gdyby nie własne zasilanie. Telewizor posiada bowiem wbudowany akumulator, który zapewnia maksymalnie do trzech godzin działania. Oczywiście czas ten może ulec skróceniu, w zależności od tego czy oglądamy na nim telewizję, seriale, czy też bawimy się grami.

LG StanbyME Go
Źródło: LG

LG StanbyME Go będzie można kupić jeszcze w sierpniu, a ma być oferowany za pośrednictwem internetowego sklepu producenta. Nie jest to jednak gadżet tani, gdyż producent wycenił go na 999,99 dolarów. W przeliczeniu na złotówki daje to nieco ponad 4000 zł. Do tego musimy naturalnie doliczyć jeszcze koszty przesyłki.

Gdybyście jednak szukali dla siebie innego telewizora, to na tej stronie możecie sprawdzić ich ceny w polskich sklepach. #reklama

You may also like...